Příměstské tábory Plzeň a Rokycany

Hravě - Od malička - S výsledky!

• malé skupinky 4 - 6 dětí
  • zkušení lektoři Helen Doron
  • příměstské tábory pro děti 5 - 12 let
  • kurzy pro teenagery 12 - 17 let

Při výuce v letních táborech využíváme metody Metoda Helen Doron a Hallo Tobi. Díky nim se děti učí jazyk přirozenou cestou a hlavně zábavně.

Na táborech panuje rodinná atmosféra, díky které děti stráví příjemný den. Pro každý den je připraven samostatný program. Děti si tak z prázdnin odnáší krásné vzpomínky.

Novinka! Děti mohou ráno přicházet již od 7:00. Mohou se také přihlašovat na jednotlivé dny.

Výhodou naší výuky je práce v menších skupinách. Dětem se tak můžeme intenzivně věnovat a individuálně je rozvíjet. Letní tábory probíhají zábavnou formou díky spoustě her a jiných aktivit. Děti se tak učí jazyk přirozenou cestou a výuka jim přináší radost z úspěchu.

Proč dát dítě na náš příměstský tábor s výukou cizího jazyka?

rodinná atmosféra

Tábory probíhají v malých skupinkách s rodinným přístupem

odborný dozor

Děti jsou neustále pod dohledem kvalifikovaného dozoru zkušených českých lektorů

praktické využití

Děti používají cizí jazyk v reálných životních situacích

škola hrou

Výuka je pro děti hlavně zábavou, při které se navíc zlepší v jazyce

Jak tábory probíhají?

• děti poznají nové kamarády
  • naučí se přirozeně komunikovat v angličtině (němčině)
  • kurz simuluje anglicky (německy) mluvící prostředí
  • letní kurzy motivují k dalšímu studiu angličtiny (němčiny)

Děti se učí ve skupinkách s ohledem na věk a pokročilost v angličtině (němčině). U celodenních táborů cena zahrnuje výukové materiály, oběd a pitný režim.

Zájemci se mohou hlásit na více termínů. Každý z táborů má své originální téma a program.

Letní tábory s angličtinou

Přehled táborů Plzeň