Kostkovaná angličtina Rokycany

Termín: 5. - 9. srpna *6 volných míst

Vhodné pro: děti ve věku 5 - 11 let

Cena: 5 200 Kč - zahrnuje 15 lekcí Helen Doron, výukové materiály, oběd a pitný režim.

Kostkovaná angličtina Rokycany

2. leden 2024
Kostkovaná angličtina RokycanyKostkovaná angličtina Rokycany

Informace

Program letního kurzu bude začínat v 8:30 a končit v 16:00. Děti je možné přivádět již od 7:00. Výuka probíhá v učebnách naší školy Rokycany.

Dopoledne probíhá výuka angličtiny hravou formou - děti si při stavbě z kostek LEGO® procvičují angličtinu. Každý den postaví speciální model z kostek. Při tom si zábavnou formou osvojují nejen základní principy fyziky, ale také důležitá anglická slovíčka. Po obědě je čas na krátký odpočinek. Odpoledne vyrážíme do přírody, kde nás čeká spoustu her a soutěží.

Výuka probíhá s pomocí kostek LEGO® . Díky nim si děti rozvíjejí motorické, matematické a fyzikální dovednosti a znalosti.

Mgr. Kateřina Růžičková,

Co je cílem tábora?

• děti si na modelech vyzkouší důležité fyzikální principy
  • zažijí spoustu zábavy a dobrodružství a také poznají nové kamarády
  • učení fyziky bude snazší a hlavně zábavnější!

Děti se učí ve skupinkách s ohledem na věk. U celodenních táborů cena zahrnuje výukové materiály, oběd a pitný režim.

Letní tábory s angličtinou

Máte zájem o tento letní tábor?

Přihlašte se pomocí formuláře níže