Metoda, která přináší viditelné výsledky

Helen Doron English

Mluvíte anglicky od první hodiny!

• výuka angličtiny přímou metodou
  • výukové programy na míru přizpůsobíme potřebám Vaší firmy
  • slovní zásoba s ohledem na Vaše podnikání
  • metoda vhodná pro studenty každého věku
  • naučíme Vás anglicky nejen mluvit, ale i myslet

Firemní výuka

• individuálně nebo v malých skupinách 2 - 6 studentů
  • místo dle Vašeho výběru - v jazykové škole nebo ve Vaší firmě
  • on-line výuka
  • kombinovaná výuka - prezenční / on-line
  • ukázková hodina zdarma

O nás

Jazyková škola AQAP působí v oblasti jazykového vzdělávání již od roku 2010. Název AQAP je anglická zkratka As Quickly As Possible, která by se dala volně přeložit jako "co nejrychleji". Naše výuka směřuje co nejrychleji ke stanovenému cíli. Většina našich studentů se chce co nejrychleji naučit komunikovat v cizím jazyce. Proto 90% hodiny tvoří mluvená angličtina.

Od roku 2013 je naše jazyková škola certifikovaným centrem pro mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge Exams. Každým rokem u nás úspěšně skládá zkoušky více než 100 studentů.

Našim studentům výuka přímou metodou Direct Method for English umožňuje rychlý vstup do jazyka bez ohledu na věk. Studenti již od první hodiny komunikují v cizím jazyce a takto se učí teoretické znalosti prakticky využívat v pracovním i osobním životě.

Naší prioritou je kvalita výuky a péče o studenty.

Angličtina pro firmy

O metodě

Metoda Direct Method for English

Tato metoda postupuje při výuce angličtiny přirozeným způsobem. V maximální možné míře simuluje anglicky mluvící prostředí. Všechny znalosti si osvojujete přímo v hodině, bez nutnosti náročných domácích úkolů. Mluvíte anglicky od první hodiny. Při lekcích klademe důraz na mluvené slovo. Nová slovíčka, fráze i gramatiku se učíte používat ve větách. Metoda je vhodná pro začátečníky i pokročilé studenty.

Angličtina pro firmy

Vyjdeme vám vstříc

Přizpůsobíme výuku individuálním potřebám Vaší firmy

Individuální přístup

Díky malým skupinám se Vám mohou lektoři plně věnovat

Návaznost kurzů

Kurzy mají návaznost od začátečníků až po pokročilé

Bez náročné domácí přípravy

Výuka probíhá intenzivně a není potřeba náročné domácí přípravy

Drážní úřad Plzeň
Carrier Mýto
BSJ
Rescue Group
JILAM
JV Reality

Co o nás říkají naši studenti

Jazykovou školu AQAP navštěvuji již 7 let. Za tu dobu jsem se perfektně zdokonalila a nebojím se mluvit v práci ani na dovolené. Jazyková škola je blízko mého bydliště.

Marcela

Chodím na angličtinu, protože je tu dobrá parta a zároveň se zdokonaluji. Naše lektorka je skvělá.

Lenka

Máme tu skvělou partu. Udržuje mě to v kondici. Pokud bych nechodila, tak vše zapomenu. A to mi přijde škoda.

Lenka

Do jazykové školy AQAP chodím, protože se tím zdokonaluji hlavně v porozumění a konverzaci v angličtině. Výuka s lektorkou je velmi zábavná a dostala mě do stavu, kdy se nebojím angličtinu používat.

Eva

Chodím rád na výuku anglického jazyka, kde se setkávám se spolužáky, těším se i na lektorku. Jsem rád, že se naučím konverzovat v angličtině a těším se, že ji využiji na dovolené v zahraničí.

Petr

Angličtinu se učím kvůli cestování a nyní potřebuji jazyk pro komunikaci se zahraničními studenty. Chodím sem ráda kvůli partě a skvělé lektorce. A v neposlední řadě i kvůli nadstandartní péči o nás. Ve všem vyjdou vstříc.

Alena

Každý týden se na hodinu těším.

Mirka

Na angličtinu chodím nejen se vzdělávat, ale i zažít hezké chvíle a pobavit se s dobrou partou v angličtině.

Petr

Tyto kurzy mi vyhovují, protože se tady mluví jen anglicky. Vše se vysvětluje v angličtině a atmosféra je velmi příjemná.

Nikola

Chtěla jsem si prohloubit znalosti angličtiny a opakovat si. Těším se na fajn kolektiv a bezva lektorku, která to s námi „umí“.

Hanka

Ráda bych se naučila angličtinu kvůli cestování. Moc mi vyhovuje styl výuky a skvělá lektorka. Těším se i na spolužáky.

Mirka

Zjistěte více

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže