Příměstský kurz angličtiny Plzeň - Doubravka

Termín: 12. - 16. srpna *5 volných míst

Vhodné pro: děti ve věku 5 - 11 let

Cena: 5 400 Kč - zahrnuje 15 lekcí Helen Doron, výukové materiály, oběd a pitný režim.

Příměstský kurz angličtiny Plzeň - Doubravka

2. leden 2024
Příměstský kurz angličtiny Plzeň - DoubravkaPříměstský kurz angličtiny Plzeň - Doubravka

Informace

Program letního kurzu bude začínat v 8:30 a končit v 16:00. Děti je možné přivádět již od 7:00.

Dopoledne probíhá výuka metodou Helen Doron. Po obědě je čas na odpočinek, hraní stolních her nebo povídání pohádek podle zájmu a věku dětí. Odpoledne vyrážíme do přírody, kde nás čeká spousta her a soutěží.

Celý program je koncipován tak, aby se děti naučily komunikovat v angličtině přirozeně v každodenních situacích. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle věku a pokročilosti v angličtině. Na kurzu budou výukové skupiny všech úrovní - od úplných začátečníků po velmi pokročilé.

Mgr. Kateřina Růžičková,

Co je cílem tábora?

• děti se zdokonalí v angličtině a vyzkouší si nová slovíčka v praxi
  • zažijí spoustu zábavy a dobrodružství a také poznají nové kamarády
  • učení angličtiny pro ně bude snazší a hlavně zábavnější!

Děti se učí ve skupinkách s ohledem na věk a pokročilost v němčině. U celodenních táborů cena zahrnuje výukové materiály, oběd a pitný režim.

Letní tábory s angličtinou

Máte zájem o tento letní tábor?

Přihlašte se pomocí formuláře níže