Cesta ke zlepšení vašich jazykových znalostí

12. - 16. srpna 2024

• úrovně: věční začátečníci, mírně, středně a velmi pokročilí
  • 17 lekcí angličtiny
  • systematické zopakování gramatiky
  • rychlé zlepšení v konverzaci
  • max. 6 studentů ve skupině

Pro výuku v intenzivních kurzech používáme metody Direct Method for English. Během 17 vyučovacích hodin se v angličtině rychle zlepšíte a to i bez domácí přípravy.

Důraz je kladen zejména na konverzaci, ale pomůžeme vám se zlepšit i v gramatice. Kurzy jsou vhodné pro studenty od 17 do 99 let.

Cena kurzu: 3 800 Kč

při platbě do konce června 2024 zvýhodněná cena 3 500 Kč

Zlepšení komunikace

V malé skupince je více prostoru pro konverzaci. Časteji tak budete mít příležitost mluvit.

Individuální přístup

Díky malým skupinám se Vám mohou lektoři věnovat naplno.

Přátelská atmosféra

Hodiny probíhají s úsměvem na rtech, beze stresu a pocitů trapnosti.

Bez náročné domácí přípravy

Rádi byste chodili do kurzu, ale nestíháte přípravu na hodiny? V letních kurzech tato starost odpadá.

Předností intenzivních kurzů je práce v malých skupinách 3 - 5 studentů. Díky tomu se dokážeme lépe věnovat vašim individuálním potřebám. Letní kurzy probíhají ve večerních hodinách. Výuka probíhá pod záštitou zkušených lektorů, v příjemném prostředí, beze stresu a přirozenou cestou.

Kateřina Růžičková, ředitelka školy

Máte zájem o letní kurz?

Přihlašte se pomocí formuláře níže