Jsme Jazyková škola AQAP s pobočkami v Plzni na Lochotíně, Doubravcev Rokycanech založená v roce 2010. Zakládáme si na rodinném přístupu a atmosféře.

Název AQAP je anglická zkratka As Quickly As Possible, která by se dala volně přeložit jako "co nejrychleji".

Naše výuka směřuje co nejrychleji ke stanovenému cíli. Většina našich studentů se chce co nejrychleji naučit komunikovat v cizím jazyce. Proto 90% hodiny tvoří mluvená angličtina.

Naše výuka je zaměřená na děti i dospělé - od miminek po seniory.

Děti vyučujeme metodou britské lingvistky Helen Doron. Síť Helen Doron se skládá z více než 90 vyučovacích center po celé republice.

Naše škola s 900 žáčky je největším centrem v ČR, kde se metoda Helen Doron vyučuje.

Školní děti a teenageři se u nás systematicky připravují k mezinárodním jazykovým zkouškám.

Dospělým studentům výuka přímou metodou Direct Method for English umožňuje rychlý vstup do jazyka bez ohledu na věk. Studenti již od první hodiny komunikují v cizím jazyce a takto se učí teoretické znalosti používat v praxi.

Co je naším cílem?

Připravujeme děti k tomu, aby se naučily bez problémů komunikovat přirozeným způsobem nejrozšířenějším světovým jazykem. Přejeme si, aby pro ně angličtina byla zábavnou a přirozenou součástí života.

Podobně i u dospělých studentů je naším cílem, aby neměli strach začít s cizím jazykem i v pozdějším věku a aby se nebáli aktivně používat angličtinu, ať už v práci nebo na dovolené.

Kateřina Růžičková, ředitelka školy

Náš tým