Příměstský kurz angličtiny Rokycany

Termín: 15. - 19. července *5 volných míst

Vhodné pro: děti ve věku 5 - 13 let

Cena: 5 200 Kč - zahrnuje 15 lekcí Helen Doron, výukové materiály, oběd a pitný režim.

Příměstský kurz angličtiny Rokycany

2. leden 2024
Příměstský kurz angličtiny RokycanyPříměstský kurz angličtiny Rokycany

Informace

Program letního kurzu bude začínat v 8:30 a končit v 16:00. Děti je možné přivádět již od 7:00. Výuka probíhá v učebnách naší školy Rokycany.

Výukové skupinky i odpolední program vedou zkušení lektoři Helen Doron.

Dopoledne probíhá výuka metodou Helen Doron. Po obědě je čas na odpočinek, hraní stolních her nebo čtení podle zájmu a věku dětí. Odpoledne vyrážíme do přírody, kde nás čeká spousta her a soutěží. Celým kurzem nás bude provázet táborová hra.

Program je koncipován tak, aby se děti naučily komunikovat v angličtině přirozeně v každodenních situacích. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle věku a pokročilosti v angličtině.

Mgr. Kateřina Růžičková,

Co je cílem tábora?

• děti se zdokonalí v angličtině a vyzkouší si nová slovíčka v praxi
  • zažijí spoustu zábavy a dobrodružství a také poznají nové kamarády
  • učení angličtiny bude od teď snazší a hlavně zábavnější!

Děti se učí ve skupinkách s ohledem na věk a pokročilost v angličtině. U celodenních táborů cena zahrnuje výukové materiály, oběd a pitný režim.

Letní tábory s angličtinou

Máte zájem o tento letní tábor?

Přihlašte se pomocí formuláře níže