Aktuality a dění v naší jazykové škole

Aplikace Helen Doron - Fun With Flupe

Minulý rok v září jsme vám na našem facebooku přinesli seriál o aplikacích, které děti z našich kurzů mohou využívat. Pojďme se na ně znovu podívat.

Aplikace Helen Doron - Jump With Joey Magic Wand

Aplikace Helen Doron - Helen Doron Read

Aplikace Helen Doron - Kangi Club

Aplikace Helen Doron - Helen Doron Stream

Školení lektorů a konference v Opavě

Začal nám první týden výuky a my už se na vás těšíme se spoustou nových aktivit a zábavných her.

Aktuality září 2021

1.9. - začátek školního roku
3.9. - předávání certifikátů Cambridge Exams
6.9. - začátek výuky v našich dětských kurzech Helen Doron :-)
21.9. - začátek výuky dospělých kurzů
22.9. - Evropský den bez aut
28.9. - státní svátek, den sv. Václava

Taneční výzva lektorů

Rozhodli jsme se přijmout výzvu a natočili jsme taneční video na hymnu ke 35. výročí Helen Doron! Obsadili jsme Bolevák a spolu s našimi dětmi a vnoučaty jsme si celé natáčení moc užili!

Aktuality srpen 2021

první dva týdny - pokračujeme s letními tábory

12.8. - Mezinárodní den mládeže

13.8. - Den leváků

celý srpen - ukázkové hodiny a zápis do kurzů na školní rok 2021/2022

28. a 29.8. - pracovní víkend všech lektorů i vedení naší školy "Getting ready :-)"

Tábory 2021

Tábory jsou v plném proudu a lektoři i děti si je moc užívají!