Aktuality a dění v naší jazykové škole

Epizoda jedenáctá: Áďa Purkertová, lektorka Helen Doron

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda desátá: Láďa Grigar, lektor Helen Doron

Epizoda devátá: Kačka Řežábková, lektorka Helen Doron

Vzpomínka na Vánoce

Pojďme si společně zavzpomínat na Vánoce s klipem, který naše děti natočily do vánočního projektu Helen Doron English. Natáčení jsme si moc užili, hlavně pak odklízení sněhu po natáčení.
V hlavních rolích Santa, Rudolph the reindeer, elfíci a chudý chlapeček. O čem to bude? Podívejte se sami.

Epizoda osmá: Lucka Steinerová, lektorka Helen Doron

Epizoda sedmá: Lucka Melichárková, lektorka Helen Doron

Epizoda šestá: Helča Zvonařová, lektorka Helen Doron

Epizoda pátá: Jitka Treglerová, lektorka Helen Doron