Aktuality

Aktuality a dění v naší jazykové škole

Kalendář školy: Aby vám už nic neuteklo!

Jdeme s dobou. Abyste mohli sledovat dění ve škole, na nic jste nezapomněli a byli stále v obraze, máme pro vás export našeho kalendáře do vašich telefonů.

Epizoda první: Katka Růžičková, paní ředitelka ❤️

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Aktuality / Leden 2019

3. ledna – začátek výuky po Vánocích
7. ledna – začátek druhého trimestru výuky dospělých
7. ledna - Facebook Joke Contest (January)
31. ledna – 1. února – Helen Doron Night (přespávání s angličtinou u nás ve škole)
1. února – pololetní prázdniny, výuka se nekoná

Readers Are Leaders 2018

Na jaře se naše škola zúčastnila mezinárodní kampaně Readers Are Leaders, která byla zaměřena na podporu čtení u dětí. Hlavní část našeho projektu byla Červená telefonní budka, kde si děti mohly vyměnit svou knihu za jinou, kterou si chtěly přečíst. Kromě toho mohly odpovědět na jednoduché otázky týkající se jejich oblíbeného čtení a za odměnu si vybrat záložku. Podívejte se, jak náš projekt probíhal.

Rozhovor se studenty Janem Motlíkem a Kristýnou Šolcovou

Poslechněte si rozhovor s našimi studenty Janem Motlíkem (15) a Kristýnou Šolcovou (14), který proběhl v dubnu 2018 (vysíláno 17. května 2018). V rozhovoru se dozvíte o jejich koníčcích a o tom, co rádi dělají ve volném čase. Studenty zpovídá Richard Freedman z Helen Doron Radia (Teen Buzz Radio).