Nyní probíhá zápis na školní rok 2024/25. V případě zájmu o tento kurz nás, prosím, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Ozveme se Vám a pozveme Vás na ukázkovou hodinu zdarma.

Pro školní děti nabízíme více typů kurzů. Ve všech se hravou metodou učí nová slovíčka a fráze, větné konstrukce a správná výslovnost. Některé z kurzů jsou zaměřeny spíše na mluvenou angličtinu, v dalších se kromě toho dává prostor ještě psaní a čtení, takže děti rozvíjejí všechny složky jazyka zároveň. Navíc mají děti k dispozici mnoho anglických pohádek a společně se v kurzech učí spoustu anglických písniček. Během výuky jsou používány všechny smysly dítěte a hodiny probíhají v malých skupinkách, aby se všechny děti mohly hravě zapojit.