Nyní probíhá zápis na školní rok 2024/25. V případě zájmu o tento kurz nás, prosím, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Ozveme se Vám a pozveme Vás na ukázkovou hodinu zdarma.

Rozvrh na školní rok 2024/25 nyní připravujeme. Aktuálně uvedená volná místa se týkají kurzů ve školním roce 2023/24. Nový rozvrh bude zveřejněn na přelomu května a června.

Kurzy jsou určené pro malé děti, kde se zábavnou metodou učí spoustu nových slovíček a frází, základy větné konstrukce a správnou výslovnost. Navíc mají děti k dispozici mnoho anglických pohádek a společně se v kurzu učí spoustu anglických písniček. Během výuky jsou používány všechny smysly dítěte a hodiny probíhají v malých skupinkách, aby se všechny děti mohly hravě zapojit.