Učíme se online

Učíme se onlineUčíme se online
6. duben 2020

Nouzový stav. Karanténa. Zavřené školy.

Nás to ale neodradí!

Pokračujeme dál – svého lektora a kamarády můžete opět vidět a užít si zábavu s angličtinou přímo od vás z domova. Ve čtvrtek 19. března jsme zavedli online výuku, která probíhá ve stejný den i čas jako původní lekce. Abychom zachovali kvalitu a všichni se mohli dobře sžít s novým režimem, rozhodli jsme se spouštět výuku postupně.

První dva týdny jsou za námi a ‚angličtinu z obýváku‘ už si mohly vyzkoušet všechny naše děti ve školním věku, které si práci přes chytrá zařízení opravdu užívají - z našich celkových 184 kurzů se to v prvním týdnu týkalo právě poloviny, tedy 92 kurzů, a v druhém týdnu jsme přidali dalších 55 kurzů. V návaznosti na úspěch první a druhé vlny jsme ve čtvrtek 2. dubna spustili lekce i pro mladší děti, tedy dalších 34 kurzů, které se můžou těšit na interaktivní výuku z pohodlí domova.

Takže nastartujte počítače, spusťte kamery a mikrofony a jdeme na to!