Magazín - Články

Report

Předávání diplomů CE

První zářijový pátek jsme věnovali našemu již tradičnímu předávání diplomů ze zkoušek Cambridge. Vzhledem k pandemické situaci se zkoušky letošní rok nekonaly na jaře ale až v červnu, takže také předávání diplomů muselo být odloženo. Ale dočkali jsme se a vše se zdařilo.

Školení lektorů a konference v Opavě

Začal nám první týden výuky a my už se na vás těšíme se spoustou nových aktivit a zábavných her.

Tábory 2021

Tábory jsou v plném proudu a lektoři i děti si je moc užívají!

Jak to dopadlo s Radio Campem

Letošní léto bylo trochu netradiční. Spolu s našimi klasickými tábory jsme tento rok
plánovali něco speciálního – Radio Camp.

Online výuka

Nouzový stav. Karanténa. Zavřené školy.
Nás to ale neodradí!
Pokračujeme dál – svého lektora a kamarády můžete opět vidět a užít si zábavu s angličtinou přímo od vás z domova.

Jak jsme mluvili do rádia

V květnu roku 2019 měli naši studenti možnost zažít něco skvělého. Díky naší lektorce Terce Nedomové se do naší školy přijel podívat Richard Freedman, moderátor rádia TeenBuzz, a věnoval celé dvě hodiny programu své RoadShow našim dětem, které odpovídaly na jeho otázky. Vše se přenášelo živě a byl to velký zážitek.