Tábory 2021

23. červenec 2021

Tábory jsou v plném proudu a lektoři i děti si je moc užívají!

Tábory 2021Tábory 2021

Už máme za sebou několik dětských i teenagerovských příměstských táborů a všechny se opravdu vydařily. V Plzni na Lochotíně i v Rokycanech se děti věnovaly zajímavému tématu - Save the Earth. Denně objevovaly nové regiony (polární oblasti, moře a oceány, tropické lesy a další) a učily se o zvířatech, přírodních jevech, ale také zjistily o globálním oteplování, ochraně přírody, o vodě, kácení lesů, odpadcích a životním prostředí. Cílem bylo přiblížit, jak můžeme chránit naši planetu a pečovat o ni. Mimo jiné děti také vytvářely mnoho krásných výrobků, sázely stromy a samozřejmě si užily spoustu společné zábavy. Vše probíhalo v angličtině a děti měly možnost naučit se spoustu nové slovní zásoby.

Příměstský tábor Rokycany                    Příměstský tábor Rokycany

Současně s našimi tradičními tábory probíhal i jeden netradiční. Letos se navzdory covidové situaci podařilo dopravit k nám Richarda Freedmana, moderátora TeenBuzz Radia, který společně s lektorkou Terkou vedl tábor pro starší děti. Tento dlouho očekávaný projekt umožnil našim dětem pod Richardovým vedením vysílat každý den do rádia Helen Doron a bylo možné jejich příspěvky poslouchat po celém světě. Kromě samotné přípravy programu do rádia se studenti učili i nová anglická slovíčka spojená s médii a rádiem, práci s technikou, hráli hry a dělali rozhovory s lidmi na ulici. Tábor měl velký úspěch a všechny děti si ho opravdu užily.

TeenBuzz Radio Camp

Nyní je před námi ještě celý další měsíc táborů a my se těšíme na další zážitky!