Školení lektorů a konference v Opavě

7. září 2021

Než se rozběhl školní rok, naši lektoři se zúčastnili našeho již tradičního školení na konci prázdnin. Noví lektoři se seznámili s týmem a všichni společně jsme se vrhli do plánování školního roku. Připravili jsme si pro vás spouty zajímavých akcí - těšit se můžete například na Funny Week, Helen Doron Night nebo zkoušky Cambridge. Doufáme, že letošní školní rok už proběhne klasickým způsobem ve škole a naše akce se budou moci uskutečnit :)

Školení lektorů a konference v OpavěŠkolení lektorů a konference v Opavě

Kromě plánování školního roku jsme se naučili také mnoho nových her a aktivit, aby naše hodiny byly ještě zábavnější a poutavější pro naše studenty. I my sami jsme si při učení her užili spoustu zábavy a opravdu se nemůžeme dočkat, až si je zahrajeme i s dětmi v hodinách.

Součástní našeho školení byla i účast na konferenci učitelů Helen Doron, která se každoročně koná v Opavě nebo Praze, nicméně letos bylo nutné uspořádat ji online. Paní Helen Doron k nám promluvila o dětském mozku a důležitosti učení se cizích jazyků, dozvěděli jsme se o plánovaných kurzech a seznámili jsme se s novými kurzy pro letošní rok. Lektoři si pak měli možnost vyzkoušet různé zajímavé aktivity s využitím nových pomůcek.

 

 

Školení lektorů a konference v Opavě  Školení lektorů a konference v Opavě  Školení lektorů a konference v Opavě  Školení lektorů a konference v Opavě
 
 
 

Zkrátka jsme na vás připraveni a už se na vás těšíme!