Předávání diplomů CE

14. září 2021

První zářijový pátek jsme věnovali našemu již tradičnímu předávání diplomů ze zkoušek Cambridge. Vzhledem k pandemické situaci se zkoušky letošní rok nekonaly na jaře ale až v červnu, takže také předávání diplomů muselo být odloženo. Ale dočkali jsme se a vše se zdařilo.

Předávání diplomů CEPředávání diplomů CE

Naši studenti opět mohli skládat zkoušky 'malé' - Starters, Movers a Flyers - ale také ty 'dospělé' - Preliminary (B1), First (B2) a nově také Advanced (C1). Všech 150 dětí, které se zkoušek účastnily, uspělo a někteří starší studenti dokonce dostali diplom o úroveň vyšší, než na kterou zkoušku skládali.

Předávání proběhlo v posluchárně lékařské fakulty a bylo rozděleno na dvě poloviny, aby se nám nepotkalo příliš mnoho dětí a rodičů najednou. Naše obvyklé místo pro focení - schody před budovou - bohužel prochází rekonstrukcí, ale podařilo se nám studenty i tak vyfotit a zdokumentovat jim tuto událost.