Podzim v naší škole

10. prosinec 2018

V září zase začal nový školní rok a naše škola se zaplnila ještě větším množstvím dětí než loni. Zběsile jsme vypisovali přihlášky, rozdávali batůžky, trávili čas nad rozvrhy a směrovali zmatené děti do tříd.

Podzim v naší školePodzim v naší škole

Všechno šlo naštěstí hladce, takže jsme se brzy mohli věnovat dalším aktivitám. Hned v říjnu se konal další Funny Week – na rozdíl od loňského roku, kdy jsme měli na angličtině pyžamovou párty, byl letošní halloweenský týden ve znamení léta. V plavkách, nafukovacích kruzích a se slunečními brýlemi na očích jsme si v chladných dnech zavzpomínali na prázdniny a rozloučili se s létem.

Vzpomínkou na volné dny jsme ale nezlenivěli – během podzimních prázdnin jsme zachraňovali dinosaury, naši starší studenti dělali rozhovory do Teen Buzz Radia (Helen Doron Radio) a hned v listopadu jsme pořádali Cambridge Exams nanečisto, kde si všechny děti mohly vyzkoušet napsat mezinárodní jazykové zkoušky, které je pak čekají na jaře.

A co dál? Přišel Mikuláš, Father Christmas nám přinesl skvělé barevné náramky a už čekáme, co nám přenese nový rok.