Online výuka

27. březen 2020

Nouzový stav. Karanténa. Zavřené školy.

Online výukaOnline výuka

Nás to ale neodradí!

Pokračujeme dál – svého lektora a kamarády můžete opět vidět a užít si zábavu s angličtinou přímo od vás z domova. Ve čtvrtek 19. března jsme zavedli online výuku, která probíhá ve stejný den i čas jako původní lekce. Abychom zachovali kvalitu a všichni se mohli dobře sžít s novým režimem, rozhodli jsme se spouštět výuku postupně.

První týden je za námi a ‚angličtinu z obýváku‘ už si mohli vyzkoušet starší děti (z našich celkových 184 kurzů se to týká právě poloviny, tedy 92 kurzů), kteří si práci přes chytrá zařízení opravdu užívají. V návaznosti na úspěch první vlny dnes, ve čtvrtek 26. března, spouštíme lekce pro mladší děti, tedy dalších 55 kurzů, které se můžou těšit na interaktivní výuku z pohodlí domova.

Takže nastartujte počítače, spusťte kamery a mikrofony a jdeme na to!