Ohlédnutí za konferencí franšízantů

18. únor 2019

V listopadu 2018 se stejně jako každý rok konala konference franšízantů. I naše paní ředitelka se spolu s lektorkou Terkou vydala do prostor pražské ČVUT, kam byli pozváni všichni franšízanté Helen Doron z celé České republiky.

Ohlédnutí za konferencí franšízantůOhlédnutí za konferencí franšízantů

Jako tradičně se probíraly celkové počty dětí a velikosti náborů za školní rok 2018/2019. Paní ředitelka si také jako už tradičně převzala cenu z rukou Marka Halfara (Master Franšízant pro Českou republiku) za nejvyšší počet dětí. Ke konci října ve všech centrech Helen Doron v České republice bylo přihlášeno přes 8500 dětí, z toho 704 se učí angličtinu s námi.

V neposlední řadě se konference věnovala také Cambridge zkouškám. V loňském roce jsme ke zkouškám připravili 102 dětí z celkového počtu 815 v České republice. I letos připravujeme vaše děti ke zkouškám a bude jich dokonce ještě více, než loni.

Mimo jiné se plánoval i program každoroční konference učitelů, která se bude konat v květnu letošního roku v Opavě. Helen Doron Česká republika bude slavit 15 let a my budeme u toho :)