Epizoda třináctá: Bohouš Blecha, lektor Helen Doron

14. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda třináctá: Bohouš Blecha, lektor Helen DoronEpizoda třináctá: Bohouš Blecha, lektor Helen Doron

Epizoda třináctá: Bohouš Blecha, lektor Helen Doron

Pro co máš slabost?

Mám slabost pro Granko, zrovna jsem si koupil celou krabici a nějak rychle mi ubývá...

Co se ti nejvíce líbí na tvojí práci?

Na mojí práci se mi nejvíc líbí velmi blízký vztah s dětmi, které učím. Známe se už tři roky a přijde mi, že se známe odjakživa. Moc rád se sem vracím. Mimo to jim všem velmi rád vytvářím pozitivní vztah nejen k angličtině, ale k cizím jazykům obecně. Je radostí vidět, když se děti na hodiny rády vrací.

Co děláš, když nejsi v práci?

Když nejsem v práci tak jezdím na prkně, cestuju po světě, dělám dobrovolníka v mezinárodní organizaci pro děti, zpívám ve sboru, hraju na kytaru, ještě studuju na FPE, no a mnoho dalšího. Svůj život mám moc rád, ale sednout si někdy do trávy k řece taky vůbec není zlý :D.

Jaký jsi byl jako dítě?

Jako dítě jsem byl nesmírně ukecaný, což mi asi zůstalo :D.

Je nějaké místo, kam by ses chtěl podívat?

Chtěl bych se moc podívat do Skotska, Irska a na Nový Zéland, ten je srdcovka.