Epizoda šestá: Helča Zvonařová, lektorka Helen Doron

10. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda šestá: Helča Zvonařová, lektorka Helen DoronEpizoda šestá: Helča Zvonařová, lektorka Helen Doron

Epizoda šestá: Helča Zvonařová, lektorka Helen Doron

Pro co máš slabost?
Miluju čerstvý chleba s máslem a sladké, nekyselé ovoce.

U čeho si nejlépe odpočineš?
Je mi příjemné být sama v přírodě, nebo aspoň na sluníčku, ale nejvíc načerpám vždycky z nebeských zdrojů.

Co se ti nejvíce líbí na tvojí práci?
To, že se mohu radovat z pokroků našich malých i velkých studentů. Představuji si, jak jim angličtina pomůže propojit se s těmi správnými lidmi. Při práci mohu být tvořivá a mohu pracovat metodami, které fungují, navíc ve výborném kolektivu.

Co děláš, když nejsi v práci?
Mým dalším pracovištěm je rodina s našimi pěti milovanými dětmi a rodinná firma, tak žertuji, že jsem v práci vlastně skoro pořád. Jinak moc ráda sportuji, běhám, cvičiteluji a sytím něčím dobrým i svou duši a ducha.

Jaká jsi byla jako dítě?
Myslím, že stejná jako teď, uprostřed dětí ani nechci "zestárnout". Pořád se ráda houpu na houpačce a dělám přemety, pořád ráda kutím, zkoumám a objevuji nová místa.