Epizoda sedmá: Lucka Melichárková, lektorka Helen Doron

10. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda sedmá: Lucka Melichárková, lektorka Helen DoronEpizoda sedmá: Lucka Melichárková, lektorka Helen Doron

Epizoda sedmá: Lucka Melichárková, lektorka Helen Doron

Pro co máš slabost?

Mám slabost pro dobré jídlo. Ráda ochutnám vše nové a stále hledám nové skvělé restaurace. Doporučíte? :D

U čeho si nejlépe odpočineš?

Nejlépe si odpočinu ve stáji u svých kobylek a v přírodě, ze které nasávám energii.

Co se ti nejvíce líbí na tvojí práci?

Nejvíce se mi líbí pozorovat děti a jejich pokrok v čase (ať už v angličtině nebo osobnostní rozvoj) a vědomí toho, že jsem jim k tomu trochu pomohla i já :D. Strašně moc mě baví pozorovat, jak vznikají mezi dětmi přátelství, a jak je učení baví.

Co děláš, když nejsi v práci?

Když nejsem v práci, pravděpodobně mě najdete u koní, a když ne tam, tak na nějaké lezecké stěně nebo skále. Také hodně vařím a věnuji se zástupu neteří a synovců.

Jaká jsi byla jako dítě?

Jako dítě jsem byla určitě problematická nesnesitelná průšvihářka. Jestli jsem se změnila, posuďte sami :D. Každopádně si myslím, že mi to dalo nadhled, a jsem schopná pochopit, co potřebují děti, které jsou trochu takové, jako jsem byla já. Potřebují, aby jim někdo rozuměl, a já jsem tu pro ně.