Epizoda první: Katka Růžičková, paní ředitelka ❤️

7. prosinec 2018

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda první: Katka Růžičková, paní ředitelka ❤️Epizoda první: Katka Růžičková, paní ředitelka ❤️

Epizoda první: Katka Růžičková, paní ředitelka ❤️

Pro co máš slabost?

Jsem fanoušek McDonaldu, americké kuchyně a CocaColy.

U čeho si nejlépe odpočineš?

Přes rok moc času na odpočinek nemám, ale každé léto jezdíme s manželem do nějakého evropského zábavního parku. Jízda na kolotoči je nejlepší relax, který si dokážu představit.

Co se ti nejvíc líbí na tvojí práci?

Jako malá jsem chtěla být herečkou, a to se mi na učitelském povolání líbí nejvíc – jakmile se zavřou dveře do třídy, můžu být kým chci a hodinu si se studenty, dětmi i dospělými, naplno užiju.

Co děláš, když nejsi v práci?

Kromě spousty dětí tady ve škole mám ještě čtyři vlastní. Ty už se mi ale rozběhly do světa, takže mám čas chodit s manželem do taneční školy.

Jaká jsi byla jako dítě?

Byla jsem taková ta vzorná tichá holčička, na kterou se rodiče zlobili jenom proto, že nechtěla chodit ven. Raději jsem ležela doma v knížkách, než běhala po hřišti