Epizoda patnáctá: Péťa Adamcová, lektorka Helen Doron

14. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda patnáctá: Péťa Adamcová, lektorka Helen DoronEpizoda patnáctá: Péťa Adamcová, lektorka Helen Doron

Epizoda patnáctá: Péťa Adamcová, lektorka Helen Doron

U čeho si nejlépe odpočineš?
U dobrého seriálu s hrnkem kafe, nebo u hraní šipek s přáteli.

Co se ti nejvíc líbí na tvé práci?
Zbožňuji, že můžu předávat své znalosti dál a zároveň každou hodinu sledovat pokrok dětí. Také se mi líbí, že jako učitelé máme na děti podstatný vliv a můžeme je posouvat tím správným směrem :).

Co děláš, když nejsi v práci?
Kromě Helen Doron se věnuji baristování. A když nepracuji, tak s radostí sbírám kešky, snažím se věnovat lezení a brázdím ulice Plzně na longboardu.

Jaká jsi byla jako dítě?
Mamka s taťkou tvrdí, že jsem byla hodné dítko, všude jsem lezla opatrně a bála jsem se o sebe. Pamatuju si, že jsem se hrozně těšila do školy a úkoly psala s radostí :). A se sestřenkou jsme si vymýšlely nejrůznější hry a supr pomůcky. Naše nejoblíbenější byla hra na detektivy. Někde jsme vyštrachaly černý kufřík, babičce sebraly pudr a snímaly jsme otisky po celém domě :).

Kam by ses chtěla podívat?
Mým snem je procestovat celý svět! S přítelem se v srpnu chystáme projet Mallorcu. Nejvíce mě ale láká Indie.