Epizoda pátá: Jitka Treglerová, lektorka Helen Doron

10. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda pátá: Jitka Treglerová, lektorka Helen DoronEpizoda pátá: Jitka Treglerová, lektorka Helen Doron

Epizoda pátá: Jitka Treglerová, lektorka Helen Doron

Pro co máš slabost?

Mám slabost pro své 2 děti a taky pro čokoládu, která je pro obalení nervů nezbytná.

U čeho si nejlépe odpočineš?

Pasivně u knížky od mého oblíbence Vlastimila Vondrušky. Aktivně u nějakého sportu – jízda na kole, plavání, v zimě lyže.

Co se Ti líbí na Tvé práci?

Ráda pracuji s dětmi. Mám radost, že je hodiny angličtiny baví, a taky mě těší, co všechno už se naučily.

Co děláš, když nejsi v práci?

Když nejsem v práci, mám směnu doma. Nejčastější věta, kterou doma slýchávám: „Mami, co je k jídlu?“, vypovídá o tom, co dělám, když nejsem v práci. Ale vařím ráda a peču s láskou