Epizoda osmá: Lucka Steinerová, lektorka Helen Doron

10. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda osmá: Lucka Steinerová, lektorka Helen DoronEpizoda osmá: Lucka Steinerová, lektorka Helen Doron

Epizoda osmá: Lucka Steinerová, lektorka Helen Doron

Pro co máš slabost?

Pro sladké (bohužel), pak pro koně, kreslení, hudbu, počítačové hry a kávu.

U čeho si nejlépe odpočineš?

Nejlépe si odpočinu u hraní na klavír a u sledování mého oblíbeného seriálu s hrnkem dobré kávy.

Co se ti nejvíce líbí na tvojí práci?

Nejvíce se mi líbí, že potkávám nové lidi, a také to, že si žáčci nachází příjemnou cestu k jazykům a mají z toho radost.

Co děláš, když nejsi v práci?

Jsem studentka vysoké školy, takže se snažím studovat :). Ráda si ale také zacvičím, anebo něco upeču.

Jaká jsi byla jako dítě?

V mém dětství jsme hodně žili v cizině a díky tomu jsem nejspíše byla zvídavá a skoro pořád veselá. A prý jsem byla hrozný všeználek a všechny jsem poučovala o moudrech z encyklopedií.