Epizoda dvanáctá: Betty Škopková, lektorka Helen Doron

14. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda dvanáctá: Betty Škopková, lektorka Helen DoronEpizoda dvanáctá: Betty Škopková, lektorka Helen Doron

Epizoda dvanáctá: Betty Škopková, lektorka Helen Doron

Pro co máš slabost?

V současný době mám největší slabost pro mýho milovanýho synovce Tobiáška.

U čeho si nejlépe odpočineš?

V kině nebo u nějakýho super seriálu v posteli. Nejlíp se zmrzlinkou :D

Co děláš, když nejsi v práci?

Buď jsem ve škole, doma připravuju věci do výuky, nebo jsem s kamarádkama na kafíčku.

Kam by ses chtěla podívat?

Strašně moc bych se chtěla podívat do destinací jako je Bali, Bora Bora, Barbados, Bahamy.

Co se ti nejvíce líbí na tvojí práci?

Na mojí práci se mi líbí, že pomáhám děti formovat, ukazovat jim, jakým směrem se mohou ubírat. Nepředávám jim jenom znalosti angličtiny, ale i např. to, jak by se k sobě měly vzájemně chovat, pomáhat si, popř. pomáhat paní učitelce. A ráda s prckama dělám různé kravinky a ksichtíky, to je vždycky pobaví.