Epizoda devátá: Kačka Řežábková, lektorka Helen Doron

14. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda devátá: Kačka Řežábková, lektorka Helen DoronEpizoda devátá: Kačka Řežábková, lektorka Helen Doron

Epizoda devátá: Kačka Řežábková, lektorka Helen Doron

Pro co máš slabost?

Pro pořádek, voňavé svíčky, knížky, co se čtou jedním dechem, vaření, přírodu, podzim, angličtinu, barevné náušnice, klavír, měkkou postel, vanilku a velkou spoustu dalších věcí.

U čeho si nejlépe odpočineš?

Nejvíce si odpočinu se skleničkou vína u Grey‘s Anatomy – no, vlastně jakéhokoli dobrého seriálu nebo filmu - nebo s hrnkem kafe u kvalitní knížky. Druhá varianta mého odpočívání je hledání kešek na čerstvém vzduchu.

Co se ti nejvíce líbí na tvojí práci?

Mám ráda děti, angličtinu, ráda vyrábím, zpívám a hraju hry. Baví mě, že každá hodina je jiná. A baví mě, že si to s dětmi užívám i já.

Jaká jsi byla jako dítě?

Já si pamatuju, že jsem pořád tancovala, hrála na klavír, něco vyráběla a psala příběhy. Moji rodiče si ale asi víc pamatují, že jsem se pořád vztekala a odmítala jsem se cokoliv učit, hlavně když to bylo něco tak smrtelně nebezpečného, jako je jízda na kole nebo na bruslích :D

Je nějaké místo, kam by ses chtěla podívat?

Vždycky jsem si přála jet do Afriky, ale před třemi lety jsme na dálku adoptovali holčičku na Filipínách, tak teď bych cestování chtěla směřovat spíš tam.