Epizoda čtrnáctá: Anička Kunášková, lektorka Helen Doron

14. leden 2019

V únoru 2018 jsme vám přinesli unikátní facebookový seriál s názvem "Co nevíte o našich lektorech", který vám umožnil pohled do zákulisí naší školy a přinesl nové a zajímavé informace nejen o našich lektorech, ale i o dalších lidech, které u nás pravidelně potkáváte, když jdete na angličtinu. Pojďme si ho společně připomenout.

Epizoda čtrnáctá: Anička Kunášková, lektorka Helen DoronEpizoda čtrnáctá: Anička Kunášková, lektorka Helen Doron

Epizoda čtrnáctá: Anička Kunášková, lektorka Helen Doron

U čeho si nejlépe odpočineš?

Rozhodně u dobré knihy, na procházce přírodou, nebo na kafi se svým deníkem.

Co se ti nejvíc líbí na tvé práci?

Děti. Moc ráda pomáhám dětem budovat jejich dobré charaktery a ráda je podporuji v jejich zájmech. A k tomu mi hodiny angličtiny dávají mnoho prostoru. Baví mě být dětem učitelkou i kamarádkou v jednom.

Pro co máš slabost?

Pro květiny, minimalistické umění a nejvíce pro úsměv svého manžela.

Co děláš, když nejsi v práci?

Když zrovna neučím, učím se, jak mám učit. Studuji a raduji se ze života. A když mi i tak zbyde chvilka, tak vyšívám květinové obrázky.

Kam by ses chtěla podívat?

Mým velkým snem je Peru. Ale jakákoliv země, ve které najdu hory a rozkvetlé louky, bude mou oblíbenou.