Aplikace Helen Doron - Helen Doron Read

9. září 2021

Minulý rok v září jsme vám na našem facebooku přinesli seriál o aplikacích, které děti z našich kurzů mohou využívat. Pojďme se na ně znovu podívat.

Aplikace Helen Doron - Helen Doron ReadAplikace Helen Doron - Helen Doron Read

 

Helen Doron Read

Tato aplikace je vhodná pro děti, které se čtením v angličtině začínají, stejně tak jako pro pokročilejší čtenáře. Obsahuje 32 interaktivních knih - některé k dispozici jíž od začátku, jiné je možné dokoupit - a děti si kromě čtení samotného mohou i hrát s obrázky nebo své čtení nahrávat. První knihy začínají se čtením jednoduchých slov a písmenek a postupně se stávají obtížnějšími a na konci už si děti mohou přečíst celé příběhy. 


Fatal error: require(): Failed opening required './addon/ads336.php' (include_path='.:/usr/share/php5:/usr/share/php') in /disk_1/www/cz/aqap-skola/www/index.php on line 276