Aktuality listopad 2023

3. prosinec 2023

V listopadu proběly dva termíny našich Cabridge zkoušek nanečisto. Naši studenti měli možnost si zdarma vyzkoušet poslechovou, čtecí a psací část Cambridge zkoušek od Starters až po CAE. Díky tomu jsou mnohem lépe připraveni na opravdové zkoušky naostro, které v naší jazykové škole taktéž každoročně pořádáme. V tomto školním roce konkrétně 9. a 23. března 2024. Proto naše studenty průběžně připravujeme, aby je na zkouškách načisto nic nepřekvapilo.

Aktuality listopad 2023Aktuality listopad 2023

V našich kurzech mají děti možnost zapojit všechny smysly! Konkrétně v kurzu More Fun With Flupe naši malí studenti "pekli" borůvkový koláč. S instrukcemi pouze v angličtině! :)

Popis není dostupný.

V některých kurzech (např. Jump with Joey) také děti v listopadu dokončili první knížku a přešli do druhé, nebo se začali na Helen Doron Stream dívat na novou pohádku. O tomto lektoři a lektorky informovali děti či rodiče osobně v kurzech, nebo e-mailem.

Nestačí vám Helen Doron Stream? Zkuste svou domácí přípravu doplnit o aplikaci Kangi Club! Kangi Club nebo v mobilní aplikaci Kangiclub naleznete interaktivní hry, procvičující probíranou látku. Přihlašovací údaje jsou stejné jako pro HD Stream.  

Návod na Kangi Club a Helen Doron Stream - Jazyková
škola Voříšek