Aktuality duben 2023

26. červenec 2023

Po březnových Cambridge zkouškách nás čekala odměna ve formě Velikonočních prázdnin. Děti měly radost, že přípravné aktivity na zkoušky vystřídaly zábavné hry, a i lektoři, kteří je doteď pilně připravovali, si mohli oddechnout, jelikož všichni studenti odcházeli ze zkoušek s dobrým pocitem.

Aktuality duben 2023Aktuality duben 2023

Za odměnu uspořádalo vedení školy team-buildingové setkání pro všechny naše lektory, recepční, a další zaměstnance naší školy ve formě přátelského posezení u her kulečníku a bowlingu. Příjemná a rodinná atmosféra je v naší jazykové škole důležitá nejen ve třídách, ale i mezi lektory a dalšími členy našeho teamu, proto se takto pravidelně setkáváme, aby všichni měli šanci si přátelsky popovídat, nebo si i vyměnit nějaké tipy a nápady do výuky.

Pro to nejaktuálnější z naší jazykové školy nás nezapomeňte sledovat na sociálních sítích Instagramu a Facebooku! :)
@jazykovaskolaaqap_ https://www.instagram.com/jazykovaskolaaqap_/ 
Jazyková škola AQAP https://www.facebook.com/helendoronplzen 

BeFunky-collage.jpg