Aktuality červenec 2023

20. srpen 2023

Téma táborů čtyři roční období všechny děti už od začátku moc zaujalo, obvzlášť je bavilo zpívání anglických vánočních koled uprostřed léta. Dětem se líbily hlavně malé hry, které probíhaly po dobu celého tábora, hodně si užívaly organizovaného volného času, který trávili všichni dohromady. Moc jsme všichni nasmáli, například při vodních bitvách, kdy děti radostně řádily společně s lektory, nebo když při závěrečné honbě za pokladem měly za úkol jednoho z týmu přeměnit v mumii. Děti si moc oblíbily také teamové hry a soutěže.

Aktuality červenec 2023Aktuality červenec 2023

V závěru tábora jsme děti jako vždy poprosili o feedback. Děti byly nadšené z angličtiny, specifických her a aktivity, a hlavně z přátelského přístupu a chování lektorů. Mimo jiné je například velmi bavila celotýdenní hra „klíště“, při které jeden druhému tajně připínali na oblečení kolíček na prádlo, aniž by se prozradily. Dětem se také moc líbilo, že je celým týdnem tématicky provázel anglický film Doba Ledová, na který se po částech dívaly každý den v rámci poledního klidu. Stejně jako děti, ani my se už nemůžeme dočkat příštího roku a dalších táborů plných her a zábavy!

 

received_1006838066981300.jpeg  received_3541766999441658.jpeg