Příměstský kurz němčiny Plzeň

Termín: 9. - 13. července

Vhodné pro: děti ve věku 5 - 11 let

Cena: 3 500 Kč. Součástí ceny jsou výukové materiály, oběd, pitný režim.

Informace

Program letního kurzu bude začínat v 8:30 a končit v 16:00. Děti je možné přivádět již od 7:00.

Dopoledne probíhá výuka metodou Hallo Tobi. Po obědě je čas na odpočinek, hraní stolních her nebo povídání pohádek podle zájmu a věku dětí. Odpoledne vyrážíme do přírody, kde nás čeká spousta her a soutěží.

Celý program je koncipován tak, aby se děti naučily komunikovat v němčině přirozeně v každodenních situacích. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle věku a pokročilosti v němčině. Na kurzu budou výukové skupiny všech úrovní - od úplných začátečníků po velmi pokročilé.

Zarezervujte si místo co nejdříve! Zbývá 10 volných míst.

Co je cílem tábora?

• děti se zdokonalí v němčině a vyzkouší si nová slovíčka        v praxi
  • zažijí spoustu zábavy a dobrodružství a také poznají    nové kamarády
  • učení němčiny pro ně bude snazší a hlavně zábavnější!

Děti se učí ve skupinkách s ohledem na věk a pokročilost     v němčině. U celodenních táborů cena zahrnuje výukové materiály, oběd a pitný režim.

Letní tábory s angličtinou