Příměstský kurz angličtiny Plzeň

Termín: 9. - 13. července a 30. července - 3. srpna

vhodné pro: děti ve věku 5 - 11 let (1. termín) a 5 - 11 let (2. termín)

cena: 3 500 Kč - zahrnuje výuku a výukové materiály, oběd, pitný režim.

Informace

Program letního kurzu bude začínat v 8:30 a končit v 16:00.  Děti je možné přivádět již od 7:00.

Dopoledne probíhá výuka metodou Helen Doron. Po obědě je čas na odpočinek, hraní stolních her nebo čtení podle zájmu a věku dětí. Odpoledne vyrážíme do přírody, kde nás čeká spousta her a soutěží. Celým kurzem nás bude provázet táborová hra.

Program je koncipován tak, aby se děti naučily komunikovat v angličtině přirozeně v každodenních situacích. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle věku a pokročilosti v angličtině. Na kurzu budou výukové skupiny všech úrovní - od úplných začátečníků po velmi pokročilé.

letníaj

Zarezervujte si místo co nejdříve!

Právě je 12 volných míst.

Co je cílem tábora?

• děti se zdokonalí v angličtině a vyzkouší si nová slovíčka v praxi
  • zažijí spoustu zábavy a dobrodružství a také poznají nové kamarády
  • učení angličtiny pro ně bude snazší a hlavně zábavnější!

Děti se učí ve skupinkách s ohledem na věk a pokročilost v angličtině. U celodenních táborů cena zahrnuje výukové materiály, oběd a pitný režim.

Letní tábory s angličtinou