Příměstský kurz angličtiny Rokycany

Termíny: 17. - 21. července a 31.července - 4. srpna

vhodné pro: děti ve věku 4 - 11 let (1. termín) a 5 - 11 let (2. termín)

cena: 3 200 Kč - zahrnuje výuku a výukové materiály, oběd, pitný režim.

Informace

Program letního kurzu bude začínat v 8:30 a končit v 16:00.  Děti je možné přivádět již od 7:00. Výuka probíhá v učebnách naší školy Rokycany, Havlíčkova 218, 3. patro.

Výukové skupinky i odpolední program vedou zkušení lektoři Helen Doron.

Dopoledne probíhá výuka metodou Helen Doron. Po obědě je čas na odpočinek, hraní stolních her nebo čtení podle zájmu a věku dětí. Odpoledne vyrážíme do přírody, kde nás čeká spousta her a soutěží. Celým kurzem nás bude provázet táborová hra.

Program je koncipován tak, aby se děti naučily komunikovat v angličtině přirozeně v každodenních situacích. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle věku a pokročilosti v angličtině.

Příměstské tábory

Zarezervujte si místo co nejdříve! Zbývá posledních 8 míst.

Co je cílem tábora?

• děti se zdokonalí v angličtině a vyzkouší si nová slovíčka v praxi
  • zažijí spoustu zábavy a dobrodružství a také poznají nové kamarády
  • učení angličtiny bude od teď snazší a hlavně zábavnější!

Děti se učí ve skupinkách s ohledem na věk a pokročilost v angličtině. U celodenních táborů cena zahrnuje výukové materiály, oběd a pitný režim.

Letní tábory s angličtinou

Pondělí až středa

• dopolední program tábora probíhá v prostoru naší školy - v učebnách, děti se věnují angličtině z různých úhlů, objevují nová slovíčka, hrají hry
  • následuje oběd a krátký odpočinek
  • odpolední program probíhá v okolí naší školy - aktivity s angličtinou tentokrát již v terénu (v parku, na hřišti apod.)

Čtvrtek

• dopolední program shodný jako předcházející dny a na odpolední program je připraven výlet do okolí s delším návratem, který upřesníme

Pátek

• při dopoledním programu zažijeme překvapení a na odpolední program je připraveno pro rodiče závěrečné vystoupení dětí