Cizí jazyky bez obav!

Mluvíte anglicky již od první hodiny.

Přijďte si nezávazně vyzkoušet naši výuku metodou Direct English na ukázkovou hodinu ZDARMA!

verze pro tisk

Partnerské stránky

Na webu Univerzita online jsou výborné přednášky z vysokých škol a univerzit na různá témata. Podniková ekonomika firmy je jedním z témat, jejích přednášky jsou zpracované na jedničku. A k podnikové ekonomice se dobře hodí i Právo, jehož znalosti jsou v dnešní ekonomické praxi nepostradatelné. Je to právě právo, management nebo personalistika, které mají na stránkách univerzity nejlepší zastoupení. Přečíst si zde o nich můžete desítky přednášek.

Ekonomická tématika je v dobách krize velmi aktuální. Na následujícím serveru najdete seminárky a seminární práce na témata z oblasti ekonomiky, marketingu a managementu. Dále stránka nabízí informace o akciích, jejich technické analýze nebo o mezinárodní soutěži Global Management Challenge. Seminární práce však i nadále dominují stále se rozšiřujícímu obsahu.

Maturitní otázky - stránky pro studenty gymnázií.