Letní intenzivní kurzy Plzeň

Cesta ke zlepšení vašich jazykových znalostí

100% garance otevření kurzu pro všechny přihlášené studenty!

• úrovně: úplní začátečníci, věční začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, velmi pokročilí
  • kurzy angličtiny
  • systematické zopakování gramatiky
  • rychlé zlepšení v konverzaci

Pro výuku v intenzivních kurzech používáme metody Direct Method for English. Během 17 vyučovacích hodin se v angličtině rychle zlepšíte a to i bez domácí přípravy.

Důraz je kladen zejména na konverzaci, ale pomůžeme vám se zlepšit i v gramatice. Kurzy jsou vhodné pro studenty od 17 do 99 let.

Cena kurzu: 2 300,- Kč

Předností intenzivních kurzů je práce v malých skupinách 3 - 5 studentů. Díky tomu se dokážeme lépe věnovat vašim individuálním potřebám. Letní kurzy probíhají ve večerních hodinách. Výuka probíhá pod záštitou zkušených lektorů, v příjemném prostředí, beze stresu a přirozenou cestou.

zlepšení komunikace

V malé skupince je více prostoru pro konverzaci. Časteji tak budete mít příležitost mluvit.

individuální přístup

Díky malým skupinám se Vám mohou lektoři věnovat naplno.

přátelská atmosféra

Hodiny probíhají s úsměvem na rtech, beze stresu a pocitů trapnosti.

bez domácí přípravy

Rádi byste chodili do kurzu, ale nestíháte přípravu na hodiny? V letních kurzech tato starost odpadá.

Přehled kurzů

Angličtina 14. - 18. srpna 2017

Místo konání: JŠ AQAP, alej Svobody 56, 1. patro

Čas: Pondělí - pátek, 17 - 20 hodin